Ohlasy po Kótě X 2012

Více
07. říj 2012 11:53 #6 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Ok beru.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
07. říj 2012 08:43 #7 od Sedak
Odpověděl Sedak pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
V tom případě nebyla tato aktivita zpozorována rozhodčími a ani nebyli na tohle upozorněni. První případ prostě bude nastávat. Všude být rozhodčí nemohou. Upozorňování by nám dost bodlo. Zkusím s Jednou probrat jedno opatření, které mám teď v hlavě. Opět asi nebude stoprocentní, ale trochu by to tuto problematiku posunout mohlo.

To pouštění do hry bylo domotané v minulosti vždy a podle představ fungovalo maximálně první odpoledne. A ano, rozhodčí na to stále jistý vliv měli, což není v pořádku. Na příští rok to bude v pravidlech. Budou dopředu určeny neveřejné časy návratů do hry od začátku až do konce hry. Po příchodu tak mohou hráči čekat třeba pět minut, nebo také dvě hodiny a nikdy nebudou vědět, jak dlouho. A bude to bez vůle rozhodčích.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
07. říj 2012 08:15 - 07. říj 2012 08:16 #8 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Tak já ti k tomu řeknu to, že jsem viděl celou skupinu obránců jít si pro věci do aut a to byly všichni živí. A to pouštění do hry máš taky zmatený, protože na mrtvolišti byla skupina útočníků a to asi 7, pak přišli další ůtočníci asi 3 a až po nich se dostavili na mrtvoliště obránci a těch bylo asi 5 a byly vpuštění dřív. To není o jednotlivcích jak říkáš, ale skupina deseti útočníků je podle mě víc jak 5 obránců, nevím co je tady fair play. A když to nezáleží na počtu lidí tak nevím proč šli z5 dřív obránci kteří s těží byly na mrtvolišti 10 minut a né 1-2 hodiny a útočníci tam seděli přes hodinu určitě. Buď budou nějaký pravidla a budo pro všechny nebo se na to vyserte. Akorád tím tu hru kazíte. Já se snažím být po celou dobu hry férovej, tak to prosím za to kilo dělejte taky.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2012 17:30 #9 od Sedak
Odpověděl Sedak pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Moje fotky se na webu objeví až teď. A jsou opravdu pěkné. Nebyl jsem fyzicky ve stavu, kdy bych je mohl zpracovat dřív.

A pár poznámek z mé strany: nevím o tom, že by obrana využívala vozidla jako zásobárnu. Auta měli pár metrů od mrtvoliště a žádnou podobnou aktivitu nemrtvých (2x) jedinců jsme nezaznamenali.

Neznalost pravidel od rozhodčích smutná je. Zvlášť, když je spoluvytvářeli. Nicméně historické předpoklady a absence kritického ověření vytvořily dvě skuliny. Tohle se teoreticky špatně rozpitvává do všech důsledků. "Mezery" budou na příští ročník zaceleny. Respektive jedna - ta stran hlídky na základně.

Majlo: Pokud v minulosti došlo k porušení pravidel, aniž by bylo sankcionováno, nevytváří to precedenc pro porušování pravidel v budoucnosti. Jenda strávil velkou část odpoledne dvěma cestama na vaši základnu a důkladným přeměřováním polohy základny, aby se vyhnul pitvání a řešení detailů. Přesný naměřený rozdíl už neznám, ale bylo to přes 300 metrů od určeného bodu. Pro pořádek dodám, že polohy U základny jsou definovány v nějakém význačném bodě, ne jen někde v prostoru.

Návrat mrtvol: Časy návratů O a U jednotek do hry jsou dopředu definovány v nepravidelném rozpětí cca 1-2 hodin. Dále je tam pravidlo o pouštění více jedinců, ne jednotlivců. Může se tedy stát, že ten, kdo přijde po vás, půjde do hry dřív.
Pravda je, že tento rok bylo tohle definováno jen pro první den a byla tam tak vůle rozhodčích, kterou mohli manifestovat. Tohle bude na příští rok napraveno, aby se tímto způsobem nedala ovlivňovat hra.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2012 18:29 #10 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Tak to jsou fotky od Jendy, Šedákovi tam nejspíš ještě nejsou - nebo aspoň v úterý mi Jenda tvrdil, že Šedákovi fotky nemá.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.