Ohlasy po Kótě X 2012

Více
17. zář 2012 09:18 #31 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
S Ludinem bezvýhradně souhlasím, ale není tu nic co bychom mohli cvičením a domluvou vyřešit. Tak tuhle problematiku nechávám bokem, hold Kóta X je v tomhle specifická a na podobné věci jsme narazili i v jiných ročnících.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 08:54 #32 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Jak psal Ještěr, nechal bych týmy dělat to co umí. Jedni umí vlítnout někam a kropit a jiní dělají průzkum a tak bych to nechal. Ten U3 byly hold začátečníci a s těma nic nenaděláme. Spíš mě mrzela ta organizace. Byl jsem na 7. Kótě a nikdy jsem neslyšel že by sme měli zakladnu 50m bokem a proto prijedm o životy ale budiž. Druhá věc je ta, že si obránci chodí do aut jak do obchodu a jim nikdo nic neudělá a další věc s tím pouštěním z mrtvoliště. Nechápu jakým stylem se to děje. Celá hra je o fair play a když jsem já došel mrtvoliště tak už tam čekalo asi 7 z U2 na vpuštění do hry. Půl hodiny po mě přišel jeden z U1 a po asi další půlhodině přišlo asi 10 obránců. Obránci se ohřáli na mrtvolišti asi 20 minut a byly vpuštěni zpět do hry, zatím co ani jeden útočník tu šanci nedostal a byl na mrtvolišti podstatne dyl. To není moc spravedlivý. Jinak by přístup některých členů delty mohl být profesionálnější. Hlavně v noci. Děkuji všem zúčastněným protože jinak jsem si super zabojoval. Hua

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 07:26 #33 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
S velením byl opravdu problém, bo jsme se všichni snažili nechat oba velitele a velení tak byl vždy kompromis dvou a navíc vázla komunuikace - přes rádia. Pro příště se musí ustanovit jeden velitel, který pokud možno bude všude, tak aby nenastali situace, kdy já ženu deltu po prave straně přes kopec a minutu na to je někdo z vikingů stahuje, že jdem útočit zleva. To je prostě špatně, je to jen komunikace, ale to je základ.
Jednoduše řečeno, strategicky žádné závažné chyby nevidím, zato realizačně byly značné rezervy - slušně řečeno.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 07:10 #34 od Jester 1
Odpověděl Jester 1 pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Na prvním místě bych chtěl poděkovat za spolupráci, která vedla k vítězství. Dlouho jsem si přál zahrát si s vámi na jedné straně a konečně se to podařilo :)

Jako "americký poradce" bych měl několik drobných připomínek. V průběhu útoku by nebylo špatné mít jednotné, účinné a hlavně průběžné velení. Přiště by také bylo vhodné více využit silných stránek jednotlivých týmů než všem klást stejné úkoly.

Díky moc, bylo to bezva:)

J1

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 06:49 - 17. zář 2012 06:50 #35 od Gucky
Ohlasy po Kótě X 2012 vytvořil uživatel Gucky
Sem všechny připomínky. Co bylo dobře, co špatně a co úplně změnit a tak podobně. Čím víc info tu bude, tím více věcí budeme moct zlepšit.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.