Ohlasy po Kótě X 2012

Více
19. zář 2012 05:19 #21 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Mail muzes posilat i z webmailu mail.delta-team.cz . Jestli najdes v hlaseni neco co tam chybi, tak ho dopln, treba neco kde jsem ja nebyl nebo nejaky postrehy.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2012 18:57 #22 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Gucky, četl jsem si hlášení, je super. Nějak mě o5 zlobí odesílání mejlu z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tak až to rozchodím, napíšu ti mail s nedostatkama těch pořadatelů.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2012 07:49 #23 od Jester 1
Odpověděl Jester 1 pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Majlo má s těma děckama a nováčkama pravdu. Budou tam vždycky.
Otázka zní - jak je efektivně využít.
1)Pomohlo by jim přiřazení zkušeného velitele?
2) Dají se rozptýlit mezi zkušené vojáky a tak je rozchodit?
3)Použít je k ostraze základen, nebo ke krytí týlu?
4)použít je ve stylu ruských útoků jako živý štít? :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 22:04 #24 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Takze prvne chci podekovat tem co se z Delty zucasnili, dale U2, a i pres to vsechno U3. Jsem rad ze se konecne podalilo byt na jedne strane spolu s Jesterem1 a dalsimi kolegi.

Ke hre..co vice dodat, vesmes tu uz vse zaznelo jako treba:
-moc velicich osob
-dohady v pravidlech ze srany rozhodcich
-potom penalizace minus dvou zivotu z U1 (MY) kvuly "par" metrum. Jakoby se nekdy resilo neco podobneho. Dva roky nazpet byla kota taky nekde jinde nez mela byt a neresilo, natoz nejake postihy.(napr.)
-auta jako sklad... klasicky problem(pro mne jen z doslechu. LETOS!!)
- dale to pousteni z mrtvoliste.... nadavalo na to dost lidi at uz z delty tak i z jinych "úcek"
- letos dost vazla komunikace s U3 pac v jedne chvily strelili Libora, a asi 20 min na to dalsi dva strileli i po me..

K nasemu pocinani, vim ze se to da vsechno delat lepe, proto se nad sebou zamyslim a budu ze sebou neco
delat.

pro Deklina:
U3 byli decka ze zalesaku i v obrane mam pocit byli. Jde o to ze je to Zalesacka akce a ty decka tam budou vzdy. S tim se hold kazdej musi smirit at jsou jakykoliv.
K rozhodcim, jak rikal radim je to jejich riziko. Bohuzel vim ze nekterych chvilych opravdu zavazeli. Ja jsem je nesetril...proste bohuzel.

Diky Vsem a snad brzy! HUA

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 19:32 #25 od Deklin
Odpověděl Deklin pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Mě nic nechybělo, bylo to dobře vymyšlené, realizované a za mě OK. Krom asi dvou věcí jen, příště bych byl ale rozhodně bez tech děcek, přišlo mě, že se tam jen pletou a jsou spíš na obtíž, něž aby podpořili útok (zbytečný oběti), a pak asi nejvíc ti rozhodčí, to byl úlet jak de tam občas pletly, jeden mi stojí skoro u hlavně druhej, když střílím po nepříteli, tak je přímo za ním jako, tak sakra když vidím, že tam střílím tak uhnu, ne o tam stal dál, tak si vyber trefit rozhodčího nebo se nechat zabít jako..:D demence!
A chtělo by to víc pyrotechniky ještě možná:)
Jinak super ;)

We are leave no man behind!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.