Ohlasy po Kótě X 2012

Více
17. zář 2012 18:56 #26 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Jsem rád že jsme vyhrály. Doufám, že už budem startovat pouze jako Delta. Na U2 se dalo spolehnout a opřít. U3 se drželo DOST zpátky a byli více méně do počtu jak tu zaznělo, ale přiznejme si, že i my jsme jednou začínali. Obránci se statečně drželi. Co dodat k rozhodčím a organizátorům?! Ano byla tam né jedna nesrovnalost, ale to se MUSÍ vyřešit snima dotazem, porč to a porč ono, a né "mlýt pantem" tady a hádat se.
Přínos pro mě byl ten, že jsem poznal členy zase trošku víc.
Je potřeba víc disciplíny!
Ke kótě jsem se ani nedostal na přímý dostřel a nepřežil jsem. Takže asi tak no.
Chtěl bych poděkovat VŠEM zůčastněným jak obráncům tak útočníkům obzvlášt Deltě.
Zdar a sílu!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 14:48 #27 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
A teď nevím, co udělám s těma hračkama, co jsem si chystal pro případ obrany a stály mě 800. Asi to použiju na další akci :cheer:
Jinak si taky myslím, že spolupráce s U2 byla perfektní. Tam je vidět, kdo to hraje a kdo ne no.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 13:19 #28 od Libor
Odpověděl Libor pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Letošní kota se mně líbila víc než předchozí a to v tom že jsme byli samy jako delta jeden útok. Chválím mobilitu Honze, Ludě a Pecky, kteří mohli zůstat u koty a sledovat co se děje než se dovalí zbytek jednotky s věcma. Za mě se omlouvam že jsme se trošku prošli o par kroku víc při nočním přesunu lesem, určitě tam byla u kratší cesta.
Jinak spolupráce s U2 se mně líbila, hlavně při prvnim přesunu celého útoku ke kotě, akorát se náš plán, kterej byl že je nalákáme a pak stáhnem zvrtl v klasický dobývání koty a to i k mé první smrti od nezjištného utočníka ze třetího družstva. Hold někdo prvně střílí a až pak se ptá :).
Ještě souhlasim s Luděm v tom že by se jednotka měla chovat hlavně to v noci profesionalněji.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 11:17 - 17. zář 2012 11:29 #29 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Dneska ráno jsem se díval pomocí GISu na naši pozici a na pozici nám přidělenou a naměřil jsem cca 280m. V terénu jsem to odhadoval a očividně jsem to neodhadl správně, myslel jsem, že se do těch 200m vlezu.

Co se útoku druhého dne týče, tak ten poměr byl spíš 3:2 pro nás, bo spousta obránců ( od jendy vím o osmi ) přišla o oba životy již první den.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2012 10:12 #30 od Jester 1
Odpověděl Jester 1 pro téma Re: Ohlasy po Kótě X 2012
Je smutné když se rohodčí neorientují v pravidlech a musí je školit hráči (přítomnost hráče u vlajky, umístění sítě).
Zajímalo by mne způsobem měřil tu polohu. Jestli to odečítal z mapy tak 20m musí být pod úrovní chyby měření.
Nepomohla by GPS pro určení místa? Tam nebude chyba více než 20m a s tím se dá při umisťování základny kalkulovat.

Mimo to, že jsme vyhráli je pozitivní ještě jedna věc. U3 byl jen do počtu a nedělního útoku se nezúčastnili vůbec, takže jsem vyhráli při poměru útočníci:obránci zhruba 1:1 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.