Shelter

Více
11. úno 2010 19:10 #46 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Shelter
urcite
Téma bylo zamčeno.
Více
11. úno 2010 19:06 #47 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Shelter
souhlas ;)

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
11. úno 2010 18:26 #48 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Shelter
To probehnout to muze klidne tak jak jsi napsal, proste napis rozkaz k akci a bude.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.
Více
11. úno 2010 17:58 #49 od Tomáč
Odpověděl Tomáč pro téma Re:Shelter
Tož mě se to líbí a Ave Já velitel tymu omega takže aji martina slibuju spolupráci :-D
Téma bylo zamčeno.
Více
11. úno 2010 15:51 #50 od Libor
Shelter vytvořil uživatel Libor
Zdravim ve spolek :)
Tož byl takhle jednou jeden Libor z Jinošova, kterej chodil s tatem do lesa na dřevo. Jednou dělali tak jako jindy a Libor z dlouhý nudy přemejšlel, že pro svý kamarády udělá akci s názvem Shelter. Jedná se o akci kdy se bude dobývat vojesnký podzemní bunkr, kousek od Jinošova, a zajišťovat jeho okolí. Samotná akce muže trvat maximálně 3 hodiny a po této akci to může probíhat dál jako normální vycvik. Auta se na začátku akce mužou nechat v Jinošově na parkovišti a po dokončení akce bych mohl řidiče na svým fichtlovi hodit pro auta a dojet na místo výcviku. Celou akci bych naplánoval a udělal rozkazi a mapy.
Já osobně bych šel do obrany a rád pokud velitelé dovolí bych si s sebou vzal Honza a Laďe a pokud bude plný stav utočníku tak bych rád poprosil o spolupráci Tomáče a Martina.
Měsíc bych viděl cca Duben, kdy se dá ještě normálně v těchto lesích pohybovat :), přesný den po domluvě.
A pokud se toto bude líbit mohli bychom něco podobného udělat pro Predátori(to byl jen návrh)
Tak co vy na to loupežníci?:P
Téma bylo zamčeno.