Ohlasy po Kótě X 2010

Více
22. zář 2010 19:14 #6 od Tomik
Odpověděl Tomik pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
příště možná pojedu v oteplovačkách, protože sem byl zmrzlej jak hovno:woohoo: ale byla to paráda jak noční akce tak i raní útok:) škoda jen že něco jako sniper v paintballu neexistuje :( HUA
Téma bylo zamčeno.
Více
22. zář 2010 16:45 #7 od Libor
Odpověděl Libor pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Kota super, byla na dokonalým místě, že se dala dobýt jen pomocí sniperu, minometů, tanku apod :)...lehce přes dvě hodiny spánku jsem dospával ještě par dni potom, ale ta noční akce za to stala, jako prvni dvojce jsem byl posranej až za ušima, ale kota mně byla teměř nadosah a Honzovi ještě o krok víc. V těch dvou hodinách spanku se mně zdálo jen o těch reflektorech a to nekecám :unsure:..
super, takovou kotu bych klíďo bránil, ale zase bych se tam asi ukousal nudou, takže karty s sebou :lol:
Všem diky za učast ;) !HUA!
Téma bylo zamčeno.
Více
22. zář 2010 15:38 #8 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Kota, naprosto uzasna a srdecni zalezitost. Akce jako takova se mi libila. Byl jsem taky rad ze nikdo z naseho tymu nemel vetsi problemy se svou vyzbroji. Kulicky budeme muset brat jinaci ponevadc se trhali i me. Nocni akce, jednim slovem PARADA. Az na to ze to byla snad mozna jedina prilezitost to dobit. A souhlasim s Fousacem ze misto ustupu se mel proveds utok, ale tak co uz....ted se mi to mluvi...ale jako v pozici druhe dvojice sme byli nadosah...skoda.. Dekuji vsem za ucast. A za podporu. HUA
Téma bylo zamčeno.
Více
20. zář 2010 18:18 #9 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Ahoj,
jsem rad, ze jsem na kotu jel..
organizace byla tentokrat podle me velmi dobra
jsem krapet zklamanej z utoceni na kotu, protoze ve dne to bylo nedobytne...
Co se mi ale velmi libilo byla nocni akce(prepad), bohuzel to nevyslo podle planu... jinak zpetne kdyz o tom uvazuji, tak misto rvani "ustup" jsem mel spis rvat "UTOK", protoze to byla jedina moznost jak tu kotu dobyt a z toho vyplyva, ze si myslim, ze nocni hrani proste musi byt jinak takoveto koty nelze rozume obsadit...
co se tyka 2.nocniho utoku, tak si opet zpetne myslim, ze by byl vice ucinejsi nez ranni(dopoledni) utok...

Vsem diky za poslouchani(vyslyseni) a zadne zbytecne kecy k rozhodnutim, at uz mym, guckyho, sedaka... (snazili jsme se vymyslet co nejlepsi strategii...)

Jinak priste uz bych jesterum auta neblokoval, protoze v nich meli zapomenuty chlast a kdyby sme je nechali si to odnest, tak by utok mozna dopadl uplne jinak ...

Jinak souhlasim s Jesterem(nevim kolik), ktery na konci pri vyhodnoceni prohlasil, ze se kota v podstate stava "logistickou valkou", protoze tak jak to meli udelany letos, to nema obdoby...:blink:

diky a priste HUA!!!
Téma bylo zamčeno.
Více
20. zář 2010 08:29 #10 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Kóta byla zmatená už skrz náš pozdní příjezd a pak kvůli informaci, že je ještě zkrácená doba hry. Pak ještě první velení Šedáka. Když to shrnu, tak sme udělali co sme mohly v rámci možností. Noční útok se mi nakonec líbil, protože sme si počínali při postupu přes poslední pole skoro jako profíci, ale jinak to dopadnout nemohlo, obránci nás totiž čekali, kdyby spali tak to vyšlo. Měli to hold parádně připravený a smekám. Jen nevím jak to všechno stihli za 2 hodiny a kterej dobrák jim dal na obranu snad nejlepší místo co jsem kdy viděl, hold měli stěstí i v tomto, kdyby to bylo jinde, možná by sme uloupili víc životů. Ale je to všechno kdyby, kdyby byl sniper, lepší místo, víc času, víc automatů, lepší kuličky a tak dále.....
Já jsem si zahrál i tak a jsem rád, že jsem se zůčastnil i když zmrzlej. Děkuji všem zůčastněným za hru a ůčast a za rok zase. HUA !!!


PS: jo a ten černej šroubek co se našel v autě je můj z předpažbí, nevyhazovat !!!!! dík

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.