Ohlasy po Kótě X 2010

Více
26. zář 2010 16:10 #1 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Taktéž souhlasim
Téma bylo zamčeno.
Více
24. zář 2010 18:31 #2 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
V tomhle s tebou na 100% souhlasím Gucky ;)

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
24. zář 2010 18:25 #3 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
No co na to rict, kdybych stavel opevneni, tak taky budu znat slabiny a k tomu nepozorovanymu priblizeni, podle me ve dne nesplnitelny.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.
Více
23. zář 2010 17:00 #4 od ValMor
Odpověděl ValMor pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Obranu bych neprecenoval. Hlidky se vetsinu casu dost flakali (ono koukejte tri hodiny v kuse do blba) a navic ne vzdy byla pevnost plna obrancu (jednu dobu tam byli snad jen 4). Ovsem nejaky efektivni utok napriklad sabotaz obraneho perimetru vyzadoval a)rychlost a nenadalost utoku b)dostatek zive sily soustredeny na spravne misto obrany (rekl bych ze sikmy uder zhruba z mist kde se zacalo utocit se stitatama bylo na tenhle typ utoku idelani) c)utajit umisteni jednotlivych jednotek. Jinak receno nenapadne se priblizit a pak provest masivni "uraaa" utok ke zranitelnemu mistu obrany... ale uznavam ze ze to lepe rika nez provede :)
Kazdopadne fajn hra ;)
Téma bylo zamčeno.
Více
22. zář 2010 19:18 #5 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2010
Tak já jsem s kotou VELMI spokojen. Abych se přiznal ze začátku jsem nechtěl jet, ale ted jsem rád že jsme tam jel a byl s váma. Kota se mě velmi líbila a smekám před tvůrci. Doted jsem nevymyslel jak by to šlo přes den dobít, i když nad tím často přemýšlím. Noční akce super až na nějaké maličkosti ohledně výstroje. Byl jsem tak proklatě blízko, že jsme po nich mohl házet šišky a štípal jsem 10 drát:laugh: zkoušel jsem aspon někoho trefit,ale jejich vynikající opevnění, vysoké množství adrenalínu a tvrdohlavost zbaně mě to boužel nedovolili. Ted si říkám jak se to mohlo udělat, ale jak se říká :po bitvě je každý generál. Jde hodně o to cvičit, cvičit a pořád dokola jen cvičit. Co bych vytkl velení tak je menší informovanost o plánech. Chtělo by to popřemýšlet jesli by to nešlo změnit, nebo jeslti byla chyba v naší pozornosti?! Trošku mě zamrzel poslední utok ve třech a chtěl bych poděkovat aspon Ludinovi a neznámému blondákovi za podpoření utoku.
Na závěr bych chtěl všem moc a moc poděkovat za hru a přístup. Děkuji. HUA!!!
Téma bylo zamčeno.