Ohlasy po Battlefield 1

Více
03. kvě 2010 08:30 #6 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Jo Jo, jak říka Pecka, je nás jak psů a na akce nikdo nejzdí. Nejdřív nadaváte, že se nejezdí na žádný akce, pak zase, žer je to daleko a že je to drahý. Kurňa a když člověk domluví akci na jižní moravě, tak stejně nejedete.

K zázemí nemám žádné připomínky, maso bylo super - klobásky taky- nenapadá mě nic co bych tam vylepšoval. Všechno je to o lidech a žádný nesváry tam nebyli, všechny nejasnosti se vyřešily docela v klidu.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.
Více
03. kvě 2010 08:00 #7 od Ferrari
Odpověděl Ferrari pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
a jejda se to nějak zkopírovalo dvakrát, tak dělejte jako že nic jo ?B)
Téma bylo zamčeno.
Více
03. kvě 2010 08:00 #8 od Ferrari
Odpověděl Ferrari pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Za mě chlapy super ! po té rozcvičce teďkom táhám špinky na dva šluky :sick: a zahrál jsem si perfektně Za Predatory se bohužel opět potvrdilo ,že jakékoliv pravidla složitější než najdi a znič za jakoukoliv cenu jsou trochu nad naše síly. A to nemluvím o funkci medika kterou moji spoluhráči pojali pravděpodobně jako čestnou funkci s předností ve frontě na kafe :laugh: Jinak bych uvítal připomínky, stížnosti nebo návrhy ohledně orgnizace, zázemí atd. ( maso příště radši jenom libový ? )
Téma bylo zamčeno.
Více
02. kvě 2010 20:30 #9 od Pecka
Odpověděl Pecka pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Za me A1
Za deltu 2- ...je nas kuwa v tymu aktivnich cca12 a jezdi nam malo-

Predatori jsou fajn lidi a bylo mi tam s nima dobre ...i kdz su z Brna :)) a nevende se tam :DD
Téma bylo zamčeno.
Více
02. kvě 2010 19:04 #10 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Úplně souhlasím s Ludinem. Já si zase vyzkoušel funkci medika a málem jsem tam nechal plíce. Hra byla super, docela dobře zvládnutá, akorát bylo pár nedorozumnění, ale zase jsme chytřejší.

Dále se připojuji k poděkování Predátorům za výborné zázemí (masíčko bylo fakt lahodný).

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.