Ohlasy po Battlefield 1

Více
04. kvě 2010 12:46 #1 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Jsem na vysost spokojeny s prubehem vsech akci. Diky vsem a zejmena predatorum za perfektni zazemi. Jeste jednou diky.
Jen skoda, ze nejelo vic lidi z delty. Celou dobu se secvicujeme na presne takoveto akce a kdyz uz je naplanovana(a to hooodne predem), tak nas tam jede 8 z 13(+1) \"aktivnich\" clenu...

Pripominky k pravidlum Battlefield:
1) vlajky hlavnich stanovist museji byt odlisne od oznaceni ostatnich bojovych stanovist
2) musi se ujasnit zpusob oziveni pri navratu do hry:
- u generala znamena u nej nebo u vlajky, kterou drzi?
- musi se dotknout generala nebo vlajky?
Pozn: s dockim jsme zapisovali 4.stanoviste a cca 50m nad nami se ozivovalo 5mrtvol u generala...
3) pokud je hlavni vlajka zcizena, jak se ozivi mrtvola, pokud je i general mrtvy?
4) zduraznit, ze mrtvola nesmi zadnym zpusobem zasahovat do hry(radit, odpovidat do vysilacky atd...), snad s vyjimkou zjisteni pozice generala pri navratu do hry???
5) Stanovit optimalni rozmery hriste pro 20, 40, atd. hracu.
- prostor na kterem jsme hrali byl mozna premrsteny???
6) Veskere spory se MUSI resit na mrtvolisti s poradatelem hry. Zadne vykecavani se sundanymi maskami na hristi!!!

jestli me jeste neco napadne, tak to dopisu...
HUA
Téma bylo zamčeno.
Více
03. kvě 2010 18:27 #2 od Ferrari
Odpověděl Ferrari pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Ludin napsal:

jo tak to je ten důvod, proč sme ty další hry vypustili, nebyl hlad po vítězství


:laugh: :laugh: :laugh: hej Ludin jestli to spíš nebyl ten váš haineken na tom slunku B) bo pořádná flákota a dvě hodky siesty nastartuje aj mrtvýho .........
Téma bylo zamčeno.
Více
03. kvě 2010 15:03 #3 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
jo tak to je ten důvod, proč sme ty další hry vypustili, nebyl hlad po vítězství

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
03. kvě 2010 14:18 #4 od Dočki
Odpověděl Dočki pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Já si tenhle výkend opravdu suprově užil. Víc takových akcí prostě to nemělo chybu a vše tu bylo řečeno. :lol:
Ohledně pravidel bylo pár nejasností, ale myslím že se to vysvětlilo. Dejme dohromady nějaký připomínky a doladíme na příště pravidla.

Snad jen natlačení se masem před další hrou si příště odpustím :D, dravec musí bejt hladovej :cheer:
Téma bylo zamčeno.
Více
03. kvě 2010 08:51 #5 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Ohlasy po Battlefield 1
Jak už jsem psal, k organizátorům nemám připomínek. Prostě super. No a co se týče lidí z našeho teamu a docházky, tak to vypadá, že omega bude hodně velká skupina. Nevím co by víc chtěli. Snad aby vše měli za barákem, zadarmo a ještě dostali zaplaceno. Dost mě to mrzí. Ale na druhou stranu nás jelo víc než loni na temmellin. Asi se začíná to zdravý jádro zvětšovat.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.