Výcvik 2014/03

Více
31. říj 2014 21:34 #6 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Výcvik 2014/03
Tak, konečně jsem se dostal domů. Příští víkend by jsme měli konečně zrealizovat výcvik včetně schůze. Pokud možno všichni. Zítra vyberu prostor, předběžně někde mezi Brnem a Náměští, kdo si pamatuje výcvik s Pájou u Zakřan, tak někde tam v okolí. Začátek v 08:00 v sobotu 08.11.2014.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
26. říj 2014 10:16 #7 od Barnes
Odpověděl Barnes pro téma Výcvik 2014/03
Hoši do středy mi dejte prostřednictvím MP vědět, zda do Zlína jedete, nebo ne. Přihlášení je závazné. Pokud tam bude přihlášen od vás jeden, počítám s jedním atd. Ale poprosil bych nerušit případnou účast ze dne na den. Mám několik scénářů a použiju jeden z nich, podle počtu lidí. Díky za pochopení.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Domas
  • Návštěvník
  • Návštěvník
26. říj 2014 10:06 #8 od Domas
Odpověděl Domas pro téma Výcvik 2014/03
Majlo pojď do Legionu. Zde se akce !!!!!!!NERUŠÍ!!!!!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2014 08:02 #9 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Výcvik 2014/03
Hele, mě to nepovidej, já mám domluvený hlídání děcek, přesunutý hotine na jeřáby na kolegu, kterej musel přijet o 4 dny dřív z lázní a nic se nekoná. Takže jsem neméně nasranej. Hlavně už je to třetí výcvik kterej se letos ruší. Asi už to lidi dělat nechcou nebo nevím.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. říj 2014 22:18 #10 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Výcvik 2014/03
Tak Vam kurva mrdaaa nee???? Ja si kvuly tomu vzal volno v praci a dost sem si ho vydobil.. :evil: :evil: po zbytek listopadu nejspis nebudu mit moznost nekam jit.
Clovek dojde po pulnoci z prace domu a nestaci se divit...hlavne ze mame na sebe telefoni kontakty a neomezeny tarify. Zdar!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.