Výcvik 2014/01

Více
24. bře 2014 14:31 #1 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Výcvik 2014/01
To Ludin: Animaci nevím, ještě jsem to nedělal, ale třeba najdu nějakej jednoduchej soft, kterej pomůže.

To Deklin: OK, promažu mezipaměť webovýho serveru, občas se změna práv projeví právě až po vyčištění cache.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2014 13:47 #2 od Deklin
Odpověděl Deklin pro téma Výcvik 2014/01
Nejde mi zobrazit vlákno "Nové složení družstva" a píše mi to tohle: "Nemáte oprávnění pro přístup na tuto stránku."

We are leave no man behind!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2014 07:40 #3 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Výcvik 2014/01
Dokázal by někdo udělat animaci? Třeba z puntikama? Ty by se pojmenovali cislama jaky mame a vytvorili by se ukazky.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2014 05:34 - 24. bře 2014 05:42 #4 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Výcvik 2014/01
Důvody pro přeřazení jsou jednoduché, loni, když jsi nechodil musel funkci ženisty někdo převzít a ten někdo byl Kuba. Takže jsem mu tuhle funkci nechal a hlavně ve vlákně o složení týmu se právě řeší kdo bude kam zařazen, tohle je zatím jen nástřel - dle mého názoru nejrozumnější. Další diskusi o tomto prosím do vlákna Nové složení družstev .

Důležitost výcviků je jasná všem, ale je to o prioritách a časových možnostech. Pro většinu lidí je to vlastně jen opakování a osvěžení znalostí, pro nováčky to může být matoucí. Ono hodně rozepří vyplývá z vývoje daných postupů, protože ty jsme různě pozměňovali (odlaďovali) až do nejjednodužší a nejsnadněji zapamatovatelné podoby. Pokud budou mít nováčci nebo kdokoliv zájem o nějaký výcvik navíc není problém se domluvit a můžeme zařadit výcviků více, ale nejspíš to bude na úkor nějaké akce. Zkusím udělat nějaký seznam standardních situací (různé formace přesunu a formace útoku, kruhovku a ústup se zraněným atd.) a dopsat k tomu nějaký textový návod, ale myslím, že některé situace už se tu takto probírali a někde na webu jsou, když tak to pohledám a dám nějak viditelně odkazy.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2014 21:46 #5 od Deklin
Odpověděl Deklin pro téma Výcvik 2014/01
Díky za výcvik, byl podle mého velmi užitečný :) ale opět se v některých situacích ukázala ne zcela 100% připravenost každého člena v týmu, proto apeluji na zvýšení priority jednak TEORETICKÝCH, tak pak také hlavně i PRAKTICKÝCH výcviků a trénování taktik, postupů v terénu, signálů, chce to vše sjednotit, říci každému co má přesně a jak dělat, jakou má pozici a úkoly. Jinak to prostě nemá cenu a ani to jinak nejde. Každý nováček je pak ztracen!

Dále jsem nebyl informován o přeřazení funkcí (z ženisty na pointmana), a volacího kódu z 3-5 na 3-6. Zajímaly by mě důvody. Díky

We are leave no man behind!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.