Themmellin

Více
16. úno 2009 20:28 #6 od Tomik
Odpověděl Tomik pro téma Re:Themmellin
jestli pojedu v Majlovim autě a budu sedět zanim tak se tam taky podivam:woohoo: :woohoo:
Téma bylo zamčeno.
Více
16. úno 2009 18:02 #7 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Themmellin
Ja jedu urcite, mam na to stejnej nazor jako ludin. Pojedu kamkoliv, pokud to bude aspon trochu mozny. Penize jsou byly a budou, ale mi uz tu nebudem, tak hura na to.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.
Více
16. úno 2009 16:49 #8 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Re:Themmellin
ja se budu chtit taky zucastnit teto akce, sednem do vlaku a pofrcime...a nebo autem..semnou ten kdo bude sedet zamnou bude mi t moooc mista pac ja mam kratky nozicky:woohoo: :woohoo: :woohoo: :cheer:
Téma bylo zamčeno.
Více
16. úno 2009 16:13 #9 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Themmellin
No já doufám, že se to podaří. Je mi ale jasny, že někteří nebudou souhlasit skrz love nebo si nedomluvi včas dopravu. Já jsem se rozhodl, že letos vymetu snad všechno, i kdybych měl jet vlakem, protože mě to bavi a chci si tu sezonu na plno užít. Sednu si za chlupaticou do auta a jedem ;) žejo

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
16. úno 2009 15:26 #10 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Themmellin
Pekne daleko ... chtelo byto tam vyrazit uz v noci z patku na sobotu, protoze je to hodne z ruky. Doprava bude autama, predpokladam. Taky predpokladam, ze min jak 5lidi ucast za nas znamena, ze se nikam nejede.

Co se tyce me, tak to bude na ostri noze, ale uvidim, jak zabojuju a dam vedet tak tyden pred konanim.
Téma bylo zamčeno.