Bojová patrola 2014

Více
26. kvě 2014 16:49 #6 od Libor
Odpověděl Libor pro téma Bojová patrola 2014
Souhlasím s Honzem. Lidi hodně, z pohledu účasti se mně to líbilo. Společně s technikou to tomu dodávalo ten správnej náboj. Ale z pohledu organizace dávám mínus. Hned od rána mohlo být lepší informovanost. Na tom jsem hned ráno vyzuřil že v tom byl totální chaos. Recyklace byla taky celkem zamotaná když se né všem mrtvolám řeklo kdy se recykluje.
Dálo mně celkem mrzelo že jsme se nedrželi pohromadě. Přece jen jsme jeden tým, a hrajeme spolu tak by tomu mělo byt i na velkejch akcích. Chápu že někdy to situace nedovolila, že jsme se prostě nějakého duvodu rozdělili, nebo nás rozdělil nepřítel, ale někdy si každej šel kam chtěl a tak by to asi byt nemělo!
Styl "Rusko". co k tomu. Velení tady bralo v potaz to že to je prostě střílečka, a že se za 20 minut zrecyklujem a budou další životy, hlavně když se to prorazí...realita by byla snad trochu opatrnější.
No a co k uřvancům který bolí za ten den víc huba než nohy se asi ani nebudu vyjadřovat. Takoví se vždycky najdou.

Jinak Majlo, tu bednu si zaplatím, taky jsi vykropil aspoň přes bednu kulí ne...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 13:20 #7 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Bojová patrola 2014
ještě ty bombičky jirko

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 10:03 #8 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Bojová patrola 2014
Líbila se mě účast. Tolik lídí na akci jsem dlouho nezažil jestli vůbec někdy. Kolona s BVP byla parádní a počasí jsme si lepší nemohli ani přát. Prostory vynikající. Na druhou stranu pokulhávala organizace. Kdyby pořadatelé zajistili do každé V3S jednu osobu starající se o výdej munice zásobování by bylo vyřešeno moc dobře. Můj názor: velení hodně zklamalo. Ze scénáře jsem pochytil akorát první část hry a to - dobívání muničního skladu. Poté vůbec nevím o čem hra byla. Válčení ve stylu Rusko. Vyrazit do útoku a nechat se postřílet od vlastních do zad asi není ten správný postup stejně jako udělat reciklaci uprostřed bojového pole, kde po oživení jsme byli jako terče na střelnici. Nejvyšší velení umělo buzerovat pěkně, ale jít příkladem jako hrstka velitelů jednotlivých týmu tedy NE!
Toť můj názor jeslti někdo bude psát veřejné ohlasy.
Děkuji všem zůčastněným za hru.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 09:10 #9 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Bojová patrola 2014
1/2 pytle kulí

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
25. kvě 2014 14:06 #10 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Bojová patrola 2014
To zasobovani bylo cely z prdele. ja si plnil flasku cca 3x z moji lahve a mam ji prazdnou jak si chodil nekdo "čepovat"...batoh sem mel celej rozhabanej.. nastesti nic nezmizelo..

Ten pytel kuli (zero) co chybi vratim za Libora, měli sme v tom bordel a zbyla mi bedna tak me to nezabije. A ta cela bedna cervenych je to skoda..
Akce super..jen mam smisene pocity z toho zajisteni okolo bagaze a doplnovani....viz batoh moji mlade...vyhazet veci nekde v lese a sere pes.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.