TvCB 2013

  • Domas
  • Návštěvník
  • Návštěvník
28. dub 2013 07:52 #31 od Domas
Odpověděl Domas pro téma Re: TvCB 2013
Kacko nezloby jem me tak sere ten pozinkovej sroub stou šestihranou hlavou co tam ma ten kokot na regulaci ustovky a tim znicil i tu celou predni trysku

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2013 06:31 #32 od Barnes
Odpověděl Barnes pro téma Re: TvCB 2013
Copak, Káčko zlobí? Néé... :lol:

Koneckonců, je to jedno, za koho budeme hrát. Jo, vy tam budete spát ze soboty na nedělu? Přemýšlím o tom. Když už jedem ne zrovna za roh, tak takové zdřímnutí na luftu... :dry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Domas
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. dub 2013 20:08 #33 od Domas
Odpověděl Domas pro téma Re: TvCB 2013
No tak jestly se ten plech da vyndat a fungovalo by to a ozelel by si ho? Nechce se mi z praglu objednavat jedna ta triska. A na ten turnaj se domluvim s klukama a dam vedet.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
27. dub 2013 19:50 #34 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: TvCB 2013
To je mi jasný, Ale kdyby měli lidi dost a tobě se chtělo hrát za teroristy, tak klidně můžeš, jinak hej za svoje.
Tu trysku mám myslím jednu starší s ulomenou regulací ( ten plech do kterýho se šroubuje ten červ na regulaci úsťovky).

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Domas
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. dub 2013 18:51 #35 od Domas
Odpověděl Domas pro téma Re: TvCB 2013
No de o to ze na ten turnaj je potreba 5 cleny tymy tak uvidime jak to vynde chtel bych aby legion to vyhral zasebe a ne slepenej tym z vice tymu.JO A RADIME CHCI SE ZEPTAT JESTLY NEMAS NAHODOU NAHRADNI TRYSKU NA KAČKOVOU POWERTUBU AJI STIM SROUBEM NA REGULOVANI USTOVKY,JEE TO NA TO KAČKO CO SEM SI BRAL NA TOM KOMBOSI.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.