Ohlasy na TvBC 2012

Více
04. zář 2012 21:37 #6 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re: Ohlasy na TvBC 2012
obchod s pyro jsem nasel v modricich ...
bral jsem tam tehda ty granaty na MPCC ...
www.pyrotechnika-online.cz
Téma bylo zamčeno.
Více
04. zář 2012 19:13 #7 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Re: Ohlasy na TvBC 2012
No hele. Ja toho vystrilel zas okolo 1500 kuly. Me to neva. Vyzival jsem se v nich. Pokud to kluci chteji rozdelit tak budis. Ja bych to zas treba nechal na nejake drobnosti na kotu. Treba dymovnice a dalsi ptakoviny. Jinak pokud nekdo vite o obchodu s pyrotechnikou v Brne tak dejte vedet. Dik
Téma bylo zamčeno.
  • Domas
  • Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
03. zář 2012 15:44 #8 od Domas
Odpověděl Domas pro téma Re: Ohlasy na TvBC 2012
Souhlasim s ludem ale ted je otazka jestli ja se pocitam do toho rozdelovani? Pac nejsem z celty.
Téma bylo zamčeno.
Více
03. zář 2012 07:20 #9 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re: Ohlasy na TvBC 2012
viděl bych to tak, že si to rozdělí lupiči a loupežníci bo oni určitě něco utratili. Jinak si myslím, že to bylo povedený. Ale chtěl bych si to taky zkusit.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
03. zář 2012 06:58 #10 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re: Ohlasy na TvBC 2012
Fotky mám v plánu hodit na server a na web co nejdřív, jen teď dělám doma malé pokojík, takže jak bude čas a hlavně jak se dostanu ke komplu kterej je momentalně někde pod tunou nábytku a hader, tak to dám do kupy. Videa jsou na dýl, bo je musím sestříhat a to žere hodně času (aspoň mě, bo jsem v tomhle oboru úplnej nýmand).

Turnaj se podle mě vydařil a máme za to v kase pětibábu, takže se musíme dohodnout, jestli si ju rozdělíte, ti co jste vystříleli munici nebo jestli to necháme v kase pro všechny.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.