Ohlasy po Kótě X 2011

Více
26. zář 2011 17:29 #1 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2011
Zdar bojovníci. Kota byla parádní. Rychlé vybudování základy a průzkum okolí kóty. Přišlo mě divné, když jsme obešli z poloviny kotu a utok nikde. nakonec jsme se parádně spojily. Nečekal jsem že hned zautočíme a dobijeme to. Při obraně koty to bylo velice zajimave. Když jsme viděl výsledky na mrtvolišti, nevěřil jsme svým očím. veškerý utok rozcupován a obránce jeden. Měl jsme tušení že šly možná k autům, ale nebyl jsme si jistej. další den se nám potvrdilo, že obrana koty nam vyšla. Smekám před zkušenostmi mých spolubojovníků. Děkuji moc všem zůčastněným i peckovi za žrouta:laugh: HUA!!!
Téma bylo zamčeno.
Více
21. zář 2011 16:04 #2 od Majlo
Odpověděl Majlo pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2011
Zdarec, tak v prve rade diky Vsem zucastnenym.

Je videt to, ze uz jsme sehrani a ze jen tak po tom lese nelitame.
Nektery useky byli pro me dost tezky ten kopec me zabijel. Jinak slapalo vsechno tak jak melo. Nocni akce taky super no....jen skoda ze se nevyuzila vyhoda toho nocniho videni.. =( (v tabore mu bylo dobre)
Jinak se mi libili nase postupy reseni problemu narozdil od tech "mladsich" spolubojovniku...

Jeste jednou dik uzil jsem si tu kotu jeste jako nikdy.
Téma bylo zamčeno.
Více
19. zář 2011 17:36 #3 od Tomik
Odpověděl Tomik pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2011
za mě tyky na jedničku. Jsem nesmírně rád že sem hrál poprvé za 4 roky za Deltu i na Kótě;) noční hra ,postup na kótu přes den no prostě supr:evil: dík všem a nejvíc Majnlovi kterej tam byl jako poslední semnou:) HUA
Téma bylo zamčeno.
Více
18. zář 2011 16:33 #4 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Ohlasy po Kótě X 2011
jsem rad ze jste to zvladli, doufam, ze brzy bude nejaky hlaseni a dozvim se podrobnosti...
co se tyka myho, raiderova a rosti(zalesak) vyrazeni, tak jsme opet doplatili na hlidani zad, protoze nas dostihli obranci vracejici se do hry po nas cca 5 min po nasem propusteni... bohuzel...
celkem jsem z toho spatnej...

jeste jednou gratulace k vyhre, HUA

Pozn.:
tak to bylo s nasim vyrazenim jinak...
podle jestera1 jsme se trefili na jejich misto soustredeni po ztrate KotyX... a jednoduse nas sejmuli...
Téma bylo zamčeno.
Více
18. zář 2011 15:39 #5 od Gucky
Ohlasy po Kótě X 2011 vytvořil uživatel Gucky
Tak jakpak se vám letos líbil boj o Kótu X.

Za mě dobrý, zastřílel jsem si, týmová spolupráce prakticky na jedničku.

Pozitivně hodnotím, docela rychlé spojení útoků a to že se nám podařilo Kótu vůbec dobít.

Co mě mrzí je Fousáčovo a Raiderovo vyřazení při návratu z Mrtvoliště - hold proti kempistům se toho moc dělat nedá.

Masakr byla hra za šera a v noci, jedním slovem brutalita. (mít tak s sebou ten noktovizor co byl v táboře, tak to mohlo dopadnout jinak).

Ale co je důležitý, vyhráli jsme, HUA!

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.