Ohlasy po Speciálce

Více
18. kvě 2010 10:40 #1 od Dočki
Odpověděl Dočki pro téma Re:Ohlasy po Speciálce
Mě se osobně taky tenhle styl her zamlouvá a podle mě jsme až na vlajky postupovali dobře.
Snad jen jsme byly v nevýhodě s přístupem, kdy protivník byl evidentně zvyklej na full auto zbraně a neomezenou munici což je tak trochu proti tomu jak hrajeme my.

Neznalost terénu byla druhá věc, ale to by se mělo nacvičit někdy na tréninku, kdy se budem jen nahánět podle mapy po nějakým prostoru.

Určitě souhlasím s nácvikem útoku, ústupu a přemístění pod palbou. To je ale jak říká fousáč o sehranosti v týmu a to je podmíněný zase docházkou, nebo jak to nazvat :D

Třetí fázy "Vlajky" beru jako průser, hold jsme to nezvládli ani na 10%. Ale víme jak se může cítit protivník když na něj je aplikována aktivní obrana, kterou nacvičujeme :). Taky je potřeba tyhle situace rychle vyhodnotit a nenechat se držet v šachu staticky na jednom místě. 15 minut na valu bylo dost na to že jsme se nepohli ani o metr. Ale hold je co zlepšovat a je potřeba si z toho vzít ponaučení pro příště.

Když to zhrnu tak super akce, užil jsem si co šlo a do budoucna bych se něčeho takovýho zase rád zůčastnil.

Jinak těším se na D-DAY :D
Téma bylo zamčeno.
Více
18. kvě 2010 08:00 #2 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Ohlasy po Speciálce
Me se tento styl akce velmi zamlouva.
Pripraveny scenar, ruzne mozne varianty.
Pro nas bylo velkym minusem neznalost terenu...
Co se tyka 1.faze, tak je k podivu, ze na zelene ceste nebylo dosazeno vsech cisel ani protivnikem(respektive stejny vysledek...). Nektere cisla proste chybely!!!

2.faze tady si myslim, ze zacatek byl dobry, rozhodnuti jit na Poz4 bylo take v poradku.
Co se tyka dobyvani Poz4, tak bylo z meho pohledu nezvladnute, bohuzel i diky tomu, ze alfu(1.faze utoku) v podstate vystrileli hned ze zacatku, pak se ctvrt hodiny nic nedelo, protoze se cekalo na oziveni mrtvol... coz na druhe strane je v poradku...

2.faze 2.faze :) - pokusil jsem se najit bod JID1 s alfou, ale bohuzel opet k neznalosti terenu jsme se odchylili od cile cca o 500metru... postup timto terenem k JID1(cca 1km od POZ4) trval vice jak 30min :(...

3.faze... (fiasko)
Cely postup az k valu jsem kontroloval zada, bohuzel pri utoku jsem prestal kryt zada a pokusil jsem se obejit zleva a navic jsem uz za sera dobre nevidel pres tu sitku na masce(zrusim) a spatne jsem vyhodnotil Honzu H., ktery z meho pohledu vypadal jako utocnik, ktery strili do nasich, tak jsem ho vykropil. Moje velka omluva...

Zaver:
1) nejezdici lidi = tezka koordinace tymu.
Myslim, ze budeme muset prehodnotit pozice v tymech...

2) Nacvik utoku

3) Povinna zadni zastita

4) Nacvik \"partyzansteni\" - zamaskovani, napadeni, ustup (viz 1. vycvik a valkyra)...

Jeste jednou diky vsem co jeli, uzil jsem si to paradne a jsem rad, ze jsem se zucastnil a jeste jednou velka omluva Honzikovi za vykropeni u vlajek :(...
Téma bylo zamčeno.
Více
17. kvě 2010 13:32 #3 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Ohlasy po Speciálce
Je to pěkně na hovinko, páč jak jsem je tam postřílel, tak mi partizáni sebrali kartičky některý, sice by nás to nezachránilo, ale každej bod je dobrej.

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
17. kvě 2010 13:29 #4 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Ohlasy po Speciálce
tak abych popsal to bodovani:

1) za zivoty, poČítaj se jen cizí kartiČky, my jsme jich odevzdali 22, ale jen 17 jich bylo cizích (13 a 4 kozlíci). Za každou kartiČku bod, čili 17 bodů.

2) ceta + čísla, meli jsme jednu cestu komplet a ve druhe nam chybeli tři čísla. 20 bod?

3) Budovy, počítá se každých deset minut držení budovy 1 bod a bonus za bržení budovy v kuse celou hodinu 10 bodů. My jsme drželi jednu budovu od 12:40 - 15:30 (STRAZ3 - Vikingové) a druhou jsme dobili a drželi od 13:45 - 15:30. Což je za první budovu 17x1 bod za každých deset minut a 2x 10 bod? za celou hodinu. za druhou budovu je to 10x1 bod a 1x10 bodů. Dohromady 57 bodů.

4) Vlajky ani neřeším, 0 bod?.

Celkem to dává 94 bodů.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.
Více
17. kvě 2010 13:02 #5 od Pecka
Odpověděl Pecka pro téma Re:Ohlasy po Speciálce
jen jsem se nasral :))) a vozral ..:)))
Téma bylo zamčeno.