Derby Zlín 2008

Více
09. dub 2008 16:35 #1 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma Re:Derby Zlín
Povedena akce a hlavne pocasi.
Bylo hodne znat, ze nejsme zvykli hrat v budovach.
Jinak se potvrdila spatna strategie utoku pres otevreny prostor(pole).
Hlavni poznatek z akce vidim v tom, ze je nutne vyvijet pohyb. Nezustat zakempeny na miste. Radim a Ludin pohybem a krytim vystrileli 4 kempery :). Ja prozmenu asi 5 lidi na otevrenem prostoru.
Jednou jsem prezil celou akci a jednou jsem dostal jako prvni do hlavy.
Na konci akce jsem byl uz pekne unavenej.

Hra byla opravdu solidni i diky pouzivani 50kovych zasobniku vsemi zucastnenymi, krome kulometciku(ty meli 200ky). Prebijeni je proste znat. Neni mozne se vrhnout bezhlave do prestrelky kdyz mate jen 50 ran a to jeste mozna...

Taky mi vypovedela poslusnost rychlospojka, tak jsem musel nasadit bombu primo na zbran a bylo pekne naprd. Najednou zbran o kilo tezsi a spatna manevrovaci schopnost, nehlede ke zhorsenemu mireni...

Super akce, tesim se na dalsi.
Téma bylo zamčeno.
Více
09. dub 2008 15:48 #2 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Derby Zlín
Super hra, moc se mi tam líbilo. Takovejch akcí musí být víc. Jenom škoda že nás z delty jelo tak málo. :woohoo:

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
07. dub 2008 07:18 #3 od Gucky
Derby Zlín 2008 vytvořil uživatel Gucky
6.4.2008 se ve Zlíně knalo derby mezi military družstvy z Brna a okolí a Zlína a okolí. Obrázky jsou v Galerii. Myslím, že to byla celkem podařená akce. Vyzkoušely jsme si pár věcí co jsme měli nacvičený a i pár nových. Většinou jsme zjistili, že je potřebná dynamika. Prostě pohyb, Jednu hru jsem tam zůstal sám a kdyby jich v jednu chvíly na mě nebylo asi pět, tak jsem to přežil ještě daleko dýl. Ale stihl jsem sám rychlym přesouváním dostat čtyři lidi, kterí se furt držely na jednom místě než mě dostaly. Dále jsem zjistil, že krycí palba sice funguje, ale jen v omezené míře, chce to se pořadně dívat a vědět kam má krycí palba směrovat, aby byla efektivní. Jinak jsem moc rád, že jsem se toho zůčastnil, získal jsem mnoho zkušeností a osum her za celý den mě vyšlo na 500,- se vším všudy. Prostě jedna z podařených akcí a už se těším na další derby.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.