SPYDER MRX

Tento model je revoluční novinka - historicky první zbraň značky Spyder vybavena spodním pružinovým zásobníkem reálného vzhledu. Tento krok Spyderu je naprostým překvapením. Nyní máte možnost získat reálně vypadající zbraň použitelnou bez horního nevzhledného gravitačního zásobníku jen za několik tisíc korun a stále splňujícím neuvěřitelnou spolehlivost a snadnou rozborku zbraní Spyder!

Tuning: není

Zbraň Spyder MRX je v první řadě vybaven novou patentovanou technologií DLC (Dual Loading System), což je mechanizmus umožňující plnění závěru zbraně jak paintballovými kuličkami padajícími z horního klasického gravitačního nebo elektrického zásobníku kolínkem o standardním rozměru 7/8" tak zároveň můžete přepnout na podávání kuliček spodním pružinovým zásobníkem. Přepnout můžete velmi rychle a pohodlně pomocí pouhého pootočení hlavně. Hlaveň je naprosto předělána oproti ostatním modelům zbraní Spyder. Hlaveň je uchycena v těle zbraně systémem, kde má hlaveň tři polohy, do kterých se dostane svou rotací. Jedna poloha znamená podávání kuliček horním zásobníkem. Druhá poloha znamená podávání spodním pružinovým zásobníkem s kapacitou 10-ti kuliček. Ve třetí poloze hlaveň jen vytáhnete ze zbraně. Hlaveň je uvnitř vybavena měnitelnou blokací dvojího nabití a paintballové kuličky se pohybují pouze v hlavni, takže při trhu kuličky nebudete muset prakticky vůbec čistit i část těla zbraně jako i jiných zbraní. Zbraň je osazena předpažbím, ramenní opěrkou a mechanickými mířidly v ceně. Zadní kovové mechanické mířidlo je zároveň ucho pro držení zbraně a lze do něj umístit další ližinu pro montáž např. kolimátoru. Také je vertikálně i horizontálně nastavitelné. Ramenní opěrka je stavitelná v 6-ti různě dlouhých polohách a lze ze zbraně i úplně odmontovat. Předpažbí kolem hlavně je ve stylu karabiny M4. Je propojeno s předním mechanickým mířidlem a ze spodní strany nabízí další ližinu pro možné rozšíření výbavy zbraně. Horní kolínko pro zásobník je vybočené do strany a tak ulehčuje montáž kolimátoru. Celkově je zbraň zpracována velmi kvalitně a pevně, o čemž svědčí i hmotnost přes 2 a čtvrt kilogramu. Mechanizmu spodního a horního podávání je zpracován s důrazem na spolehlivost.

MRX 002

MRX 003

MRX 004

MRX 005

 MRX 006

 

Technické údaje: 

 • Hmotnost: 2 267 gramů
 • Výška zbraně: 30,6 cm
 • Délka zbraně bez hlavně a opěrky: 24,3 cm
 • Délka zbraně s hlavní a opěrkou: 83,8 cm
 • Délka hlavně: 36,9 cm (14")
 • Rozměr kolínka na zásobník: 7/8"
 • Kapacita spodního zásobníku: 10 kuliček
 • Nastavení úsťové rychlosti: ano, pomocí šroubu
 • Pohon: pracuje na CO2 i stlačený vzduch
 • Materiál: Hliník, kompozit (části kapotáže)
 • Obsah originálního balení: anglický a francouzský manuál obsahující diagram a označení všech náhradních dílů zbraně, bezpečnostní ucpávka hlavně, sada náhradních dílů (3 imbusové klíče, náhradní blokace dvojího nabití, 3 šrouby, těsnění jehly, 4 různé o-kroužky, podložka a náhradní matička).

Přidat komentář