Sheridan VM68 Magnum - Sniper

Trošku upravená americká zbraň

Tuto zbraň původně používal Gucky. Já jsem jí zdědil až na tuto sezónu, protože jsem musel pujčit Juniorovi mýho spydera victora, protože jeho GTV není upravená pro lahve 12OZ. Všechny úpravy už udělal Gucky a já pouze přidělal optiku. Rozhodoval jsem se mezi optikou a kolimátorem, ale protože vidím hůř na dálku a kolimátor u dlouhé zbraně je zbytečný a nesplní úkol, byla optika moje jasná volba. Díky optice vypadá jako odstřelovačka, tak jsem jí dal druhý název SNIPER.

 

oko

 

 

sheridan sniper

Ludin

Nová konfigurace této zbraně - od 23.08.2008:


Ludin si pořídil novou zbraň a tak se mi Sheridan zase vratil. Né že by se mi Ludinova úprava nelíbila, ale jinej čas vyžaduje jiné techniky a tak jsem se pustil opět do tuningu (opět jen kapotáž). Ludin si pořídil airsoftku M4A1 ale moc dlouho nesloužila a tak místo aby se vyhodila, se použila kapotáž na jiné zbraně. Část jsem použil právě na Sheridana. Vyměnil jsem předpažbí - původně z miralonu a hadice na vysavac - za taktické předpažbí osazené čtyřmi kolejnicemi. Dále jsem přidělal maketu zásobníku a miřidla (ucho). to je zatím vše ale vypadá to dobře a práce na tom bylo až dost. Ještě pořídím kolejnici na ucho aby na nej šla opět přidělat optika a funkce snipera zůstane zachována.



Gucky

Přidat komentář