Zbraň - MAXTACT TGR2 MK2
MAXTACT TGR2 MK2 01s    
     

TGR2 MK2 je MagFed paintballová zbraň od firmy MAXTACT. Zbraň je vyrobena z kombinace lehkého hliníku (tělo zbraně) a odolného kompozitu (ručka, zásobníky a doplňky)

Cena: 6000,-  
Prodávající: Gucky  
Výrobce: MAXTACT  
Stav: Použité   
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
   

Podrobný popis:
 Prodávám zbraň od firmy MAXTACT - TGR2 modifikace MK2. Zbraň funguje pouze jako magfed, čili na spodní podávání. Zásobníky jze použít mimo originál i od MILSIGu a RAP4. Zbraň funguje jak na stlačený vzduch tak na CO2. Ke zbrani přidám sadu náhradních těsnění a pružin. Za příplatek 500,- kč přidám lepší hlaveň (SP Prograssive 14"). Ke zbrani je jeden originální zásobník, lahev 5Oz na CO2, miřidla, kolimátor, svítilna a ochranný návlek na hlaveň. Zbraň je vhodná i pro leváky, protože jako dosud jedíná mnou vlastněná zbraň plně podporuje přepínání pojistky střelby i vyhazování zásobníků jak pro praváky, tak i pro leváky. Úsťovka nastavena na cca 310FPS.

Foto: 

MAXTACT_TGR2_MK2 01s

 

Text prodejce: 

TGR2 MK2 je MagFed paintballová zbraň od firmy MAXTACT. Zbraň je vyrobena z kombinace lehkého hliníku (tělo zbraně) a odolného kompozitu (ručka, zásobníky a doplňky). 

Vlastnosti a vybavení:

Systém zbraně
TGR2 je mechanický poloautomat, který má systém velice podobný Spyderům – jedná se o dvouřadý Open Bolt Blowback, kde jsou kladívko a bolt ve dvou řadách nad sebou. Mechanismus zbraně se natahuje funkčním táhlem závěru.

Rozborka a údržba systému
Zbraň je možné rozebrat bez použití nástrojů, pouhým uvolněním několika čepů. Rozborka, čistění a údržba mechanismu je tak rychlé a jednoduché.

Rukojeť
Rukojeť je vybavena spouští na jeden prst. Pojistka spouště/selektor je možné přepínat jak levou tak pravou rukou. Pojistka má pouze dvě pozice – zajištěno a poloautomat. Ručka je z odolného kompozitu a je kompatibilní s originální ručkou z ostré AR-15.

Šachta na zásobník
Šachta na spodní zásobník je stejně jako pojistka spouště obouruční – zásobník je možné uvolnit jak levou, tak pravou rukou.

Zásobník
Součástí balení je spodní zásobník na 18 kuliček. Zásobníky podávají standardní paintballové kuličky ráže .68“ a FS.

Hlaveň
Hlaveň zbraně je dlouhá 9“/23cm a je vybavena úsťovou brzdou typu „Bird Cage“. Hlaveň je do zbraně uchycena nezávisle na předpažbí. Závit hlavně je typ A5.

Předpažbí
Uchycení předpažbí je plovoucí – nezávislé na hlavni zbraně. Předpažbí je vybaveno čtyřmi RIS lištami, které umožní uchycení různých taktických doplňků. Je dlouhé 18cm.

Mířidla
Hledí i muška jsou vyrobeny z kovu.

Adaptér na pohonný systém/opěrka
Adaptér na pohonný systém je umístěný v linii s tělem zbraně. Zašroubovaná láhev pak slouží jako trn opěrky, která je součástí balení. Do opěrky pasují 13/18ci vzduchové systémy a 5oz CO2 láhve. CO2 ani vzduchový systém není součástí balení a musí se dokoupit zvlášť.

Pohonný systém
Pro pohon značkovače je možné použít jak CO2, tak vysokotlaké vzduchové systémy (s výstupním tlakem okolo 900psi). V případě použití CO2 je nutností mít nainstalovaný antisyfon, aby nedocházelo k vnikání tekutého CO2 do mechanismu zbraně. Výtěžnost zbraně je cca 180 výstřelů z 13ci vzduchového systému (údaj je orientační, záleží na nastavení zbraně).

Specifikace
Typ zbraně: MagFed
Systém zbraně: Mechanický poloautomat, Open Bolt Blowback
Závit hlavně: typ A5
Pohon: CO2 nebo vzduchový systém (výstupní tlak okolo 900psi)
Materiál: Hliník a kompozit
Dostřel: cca 50 metrů
Maximální kadence: cca 6 kuliček za vteřinu