CLS - combat lifesaver

Více
19. kvě 2017 18:28 #6 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma CLS - combat lifesaver
Ok..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2017 06:52 #7 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma CLS - combat lifesaver
Tak zítra v 8:00 u fabriky v kralicích?

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2017 08:55 #8 od Fousac
Odpověděl Fousac pro téma CLS - combat lifesaver
Chtěl bych jet... Jen mě musí někdo svézt...
Budu se dívat...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14. kvě 2017 09:35 #9 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma CLS - combat lifesaver
Mam dvoje vojensky lehatka z byvalyho CO skladu. Látka je trochu zterela, ale melo by to stacit.
Ohledne místa, pokud staci, tak bych jel opet k Jinosovu.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2017 05:51 #10 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma CLS - combat lifesaver
Tak že, kdo může vemte si kalhoty co můžeme rostříhat, třeba starý tepláky nebo rifle, je to jedno a tričko. Bude to aspoň trošku na úrovni :D Určitě z vás neudělám za jeden den Síelesáka, sám jsem to měl na 14 dní, ale budeme dělat jen úplnej základ a když bude čas tak to jednou sjedu komplet na co budu mit matroš. Kdo může sehnat kopii C.A.T.u nebo použitej tak to vemte, bylo by dobrý aby každej jeden měl, taky asi pak už bude sloužit jen na procvičování, já osobně bych použitej do boje nebral, ale je to nejdůležitější věc, tak aspon to bych chtěl aby ste měly 100% zažitý po té sobotě, o půlnoci když vás vzbudím tak po slepu si to nasadíte na levou ruku, Honza pravou :D
Když se zadaří, přijede i kamoš co to dělal se mnou ať je nás na vás víc, bo z náměště se mi přihlásilo víc lidí. Ještě místo kde to uděláme musíme domluvit. Jo a nezapomeňte si střelecký brýle a dlouhou zbraň, klidně atrapu, airsoftku paintballku, je to jedno a doporučuju s popruhem.
Shrnu to
Kalhoty, triko, CAT (škrtidlo), flintu a brýle. Bude se nejspíš střílet, ale jen po vás :D softkou
Zatím počítám s:
Majlo
Gucky
Martin (Chimm)
Fousáč ?
Honza H.
Jéňa ?
Vrbik ?
Teď chci slyšet návrhy na místo kde a kdo může sehnat jakýkoliv nosítka na pujčení na ten den

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.