Boj o Kótu X 2008

Více
25. zář 2008 19:39 #1 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Boj o Kótu X 2008
Je hotový hlášení, tak kdo máte ještě sílu tak tam mrkněte a případně něco doplňte.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.
Více
23. zář 2008 11:03 #2 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Re:Boj o Kótu X 2008
Když vynechám ten vymr.. zkurv..vypič... team terminátorů nebo co to bylo za šul.. a taky rozhodčí,kteří nejevili zájem o to,že někdo nemá masku atd. tak to byla na pohodu akce.Pro mě osobně byly nejhezčí okamžiky na kotě když jsme bránili ten mega utok,ikdyž jsem tam byl jen moment.Aspon na chvilec jsem si zahrál a odlišil jsem tak ostatní všední sobotní odpolene od tohohle.;)
Téma bylo zamčeno.
Více
22. zář 2008 15:39 #3 od Ludin
Odpověděl Ludin pro téma Re:Boj o Kótu X 2008
Něco bych napsal, ale k tomu co se tam odehrávalo nemám slov :angry:

... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem
Téma bylo zamčeno.
Více
22. zář 2008 14:59 #4 od Junior
Odpověděl Junior pro téma Re:Boj o Kótu X 2008
Já plně souhlasím z Guckym a doufám že hra na terminátory už se nebude opakovat jinak sem si skvěle zahrál a spolupráce týmu byla super.
Téma bylo zamčeno.
Více
22. zář 2008 07:25 #5 od Gucky
Odpověděl Gucky pro téma Re:Boj o Kótu X 2008
Zhodnocení akce:

Z mého pohledu, když nebudu brát v potaz "terminátory" a podobná stvoření, jako tým jsme si vedli dobře. Některé akce byly prostě super a v obraně jsme vydrželi až neskutečně dlouho. Škoda jen toho prvního přepadu, kdy jsme přišli o první život a někteří v průběhu obrany pak o druhý. Super byli i vojáci, kteří do řad útočníků vnášeli solidní zmatek. Jinak za mě osobně, já jsem si zahrál až až. Nepřátel bylo milion, tak bylo furt po čem střílet, ale k přežití mi nestačili ani ty TŘI životy.

Největší znechucení pro mě bylo zjištění, že se uprostřed hry mění pravidla, což nás stálo vítězství. A o terminátorech už nemám ani sílu se zmiňovat.

--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Téma bylo zamčeno.